Apple iPhone 14 Pro 128GB Silver (Silver) MQ023QL/A
https://www.maxmovil.com/web/image/product.template/49614/image_1920?unique=eb08cf3
Estimated delivery Monday 18 May
Not Available For Sale
  • Model
  • Operating System
  • O.S. version
  • Product status
  • MPN
  • Fecha de lanzamiento
  • Color
  • Dimensions
  • Weight
  • Screen dimensions
  • Display type
  • Screen resolution
  • Touch screen
  • Refresh Rate
  • High Dynamic Range
  • Brightness
  • Processor
  • Processor
  • RAM
  • Expandable memory
  • Storage
  • Storage Type
  • Camera
  • Front camera
  • Rear camera resolution
  • Hands-free speakerphone
  • Torch
  • Front camera resolution
  • Number of rear cameras
  • Number of front cameras
  • GSM
  • GSM sim 2
  • Network connection
  • Wi-Fi
  • GPS
  • SIM type
  • Bluetooth
  • GPS
  • NFC
  • Radio FM
  • Wi-Fi
  • Audio jack
  • SIM 1 type
  • ANT+
  • USB connection
  • Bluetooth
  • SIM Type 2
  • Charging connector
  • Battery capacity
  • Removable battery
  • Fast Charging
  • Fast Charge W
  • Accelerometer
  • Electronic compass
  • Barometer
  • Gyroscope
  • Proximity sensor
  • Unlock
  • Brands
  • Memória RAM
  • Storage
  • Meta description
  • Colour
  • Warranty
  • NFC
  • Alert button
  • EAN Francia
  • Send Browsed Product Autoresponder
  • Screen Size
  • Search Weight
  • Battery capacity
  • EAN Italia
  • EAN Alemania
  • EAN España
  • Product type
  • Tag Compatible model
  • Outlet
  • EAN PC Componentes
  • EAN Holanda
  • SAR Head
  • SAR Trunk
  • SAR Extremities
  • Reparability Index
  • Repairability Index URL
  • Traducción automática
  • EAN Bélgica
  • EAN Collection
  • Enviar a Amazon
  • Cargador incluido
  • Potencia de carga
This combination does not exist.
Tu dispositivo protegido, pase lo que pase
Caser
IPHONE 14 PRO:
  • Super Retina XDR display
  • 6.1-inch OLED screen
  • Dynamic Island
  • Always-on display
  • Anti-fingerprint oleophobic cover
  • Chip A16 Bionic
  • 48 Mpx Main Pro Camera System
  • accident detection
This iPhone does not include a charger or headphones in the original box.
Charger included Charger power
iPhone 14 Pro
You can't be more Pro
Designed to resist
Permanent lock screen
Accident Detection
Quad Pixel sensor in Triple camera
Chip A16 Bionic
You can't be more Pro
Designed to resist
Permanent lock screen
Specifications
Información general
Model iPhone 14 Pro
Operating System iOS
O.S. version 16
Product status New
Fecha de lanzamiento 2022-09-16 00:00:00
Diseño y dimensiones
Color Grey
Dimensions 147,5 x 71,5 x 7,9 mm
Weight 206 g
Pantalla
Screen dimensions 6,1"
Display type Super Retina XDR OLED
Screen resolution 1179 x 2556 p
Refresh Rate 120 Hz
High Dynamic Range HDR10
Brightness 2000 nits
Hardware y rendimiento
Processor Apple A16 Bionic (4 nm)
Processor Hexa Core
RAM 6GB
Expandable memory No
Storage 128 GB
Storage Type NVMe
Cámara y multimedia
Camera 48 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.28", 1.22µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS 12 MP, f/2.8, 77mm (telephoto), 1/3.5", PDAF, OIS, 3x optical zoom 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF TOF 3D LiDAR scanner (depth)
Front camera 12 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/3.6", PDAF, OIS (unconfirmed) SL 3D, (depth/biometrics sensor) Features HDR, Cinematic mode (4K@24/30fps) Video 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS